Foto

Dvě nehody motorkářů pouhých sedm kilometrů od sebe

Motorkáře a spolujezdkyni motorkáře z druhé nehody, transportovali do nemocnice

sobota 8. června 12:18 , aktualizace 20:52

Partner článku – Avalon Wellness

     Dnes kolem jedenácté dopoledne došlo v rozpětí čtyřiceti minut ke dvěma nehodám motorkářů pouhých sedm kilometrů od sebe.

     Před jedenáctou došlo v Břasích u COOPu k havárii motorkáře na Suzuki SV1000. Dle svědka od obchodu z parkoviště vyjelo vozidlo a motorkář jedoucí od Rokycan, aby se vyhnul střetu, strhl stroj na trávník a havaroval. Havárie si vyžádala zranění motorkáře.

      Po jedenácté došlo na silnici 232 u Oseku, před odbočkou na Vitinku ve směru na Březinu, k nehodě osobního vozu a motocyklu. Dle mluvčí policie došlo k nehodě tak, že řidič jel s vozem Škoda Octavia a začal odbočovat vlevo. Za ním jedoucí řidič motocyklu Honda buď nedodržel bezpečnou vzdálenost nebo se dostatečně nevěnoval řízení a do vozidla narazil. 
     Během nehody došlo k pádu a zranění motocyklistky, kterou následně na místě ošetřili a pak do nemocnice transportovali záchranáři. 
     Dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní a nehodu nadále šetří dopravní policisté.

Fotogalerie z první nehody:


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.