Foto

Jeden řidič skončil v potoce, druhý zase na střeše v příkopu

Dnes dopoledne došlo v Plzni nebo blízkém okolí již k několika dopravním nehodám, zde jsou dvě z nich

pátek 24. června 13:20 , aktualizace 13:55

Doprava Nehody

Partner článku – T2 Reality

Dnes dopoledne došlo v Plzni nebo blízkém okolí již k několika dopravním nehodám, zde jsou dvě z nich:

     Před polednem došlo u Kozolup k dopravní nehodě, při které skončilo vozidlo Hyundai Getz v potoce. Podle informací přímo z místa jel muž narozený v roce 1972 od Kozolup směrem na Myslinku, podcenil ale téměř pravoúhlou levotočivou zatáčku před viaduktem a vyjel vpravo mimo vozovku. Zde jen těsně minul sloup se zrcadlem, narazil z boku do můstku vedoucího na jeden z pozemků a i s autem spadl do potoka.
      Řidič měl obrovské štěstí, z hrozivě vypadající nehody vyvázl s pouhými odřeninami a poté, co u něj bylo vyloučeno požití alkoholu, mohli policisté celou věc vyřešit na místě v příkazním řízení.
      Řidič po vyřešení nehody ještě pomohl opravit můstek, jehož pobořením uvěznil místní obyvatelku, která zrovna se svým vozem chtěla z pozemku vyjet a mostek je její jediná cesta.

      K podobné nehodě došlo kolem desáté dopoledne i na silnici mezi Losinou a Nezvěsticemi, kde měl být řidič dle svých slov ohrožen protijedoucím vozidlem a se svým autem skončil v příkopu na střeše.
     Tato nehoda se podle mluvčí policie naštěstí obešla bez zranění, řidič měl test na přítomnost alkoholu negativní a policisté se touto nehodou dále zabývají.


 


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.