Foto

Jedenáctiletá útěkářka se schovávala u kontejnerů

Za perfektní postup patří nálezkyni dívenky pochvala

7. července 2020 16:02 , aktualizace 16:12

Městská policie

Partner článku – Delta Plzeň

     V sobotu 4. července v jedenáct hodin v noci šla šestnáctiletá dívka vyhodit odpadky do popelnice, když potkala cizí velmi mladou dívku, která se jí svěřila, že utekla z Dětského diagnostického ústavu. Starší z dívek na situaci upozornila svou matku, která následně kontaktovala městskou policii a uvedla, že se dívky nachází na zastávce MHD Pod Vrchem v Plzni Lobzích.
     Strážníci na místo dojeli během několika minut a na místě lustrací zjistili, že se jedná o již několik dní hledanou jedenáctiletou Adrianu T., která v úterý 30. června utekla ze společné vycházky ústavu z konečné tramvaje linky číslo 1 v Plzni na Lochotíně.
     Na místo byli přivoláni policisté, kteří si dívku, která má podobných útěků za sebou již větší množství, převzali k dalším úkonům.
     Mladé slečně, která o situaci spravila matku a do příjezdu strážníků s dívkou počkala na místě, patří pochvala za správné vyhodnocení situace i perfektní postup.

Foto MP a PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.