Foto

Dvě řidičky nezvládly řízení

Jedna bourala do stromu, druhá do protijedoucího auta

1. února 2021 10:22 , aktualizace 10:29

Nehody

Partner článku – Mraknet

     V sobotu 30. ledna došlo půl hodiny před polednem na silnici mezi Domažlicemi a Horšovským Týnem nedaleko Meclova k havárii osobního vozu.
     "Osmačtyřicetiletá řidička osobního vozidla Toyota jedoucí ve směru od Domažlic na Horšovský Týn najela s vozidlem na pravou krajnici, kdy dostala s vozidlem smyk a následně vyjela mimo komunikaci, kde narazila do stromu," popsala tisková mluvčí policie.
     Řidička utrpěla zranění a byla převezena k ošetření do Domažlické nemocnice. 

     Včera v půl deváté večer došlo na silnici I. třídy č. 26 v katastru obce Babylon k dopravní nehodě, při které se osobní vůz po střetu se zvěří střetl s protijedoucím autem.
     "Šestatřicetileté řidičce vozidla Ford Focus jedoucí od obce Babylon na obec Březí náhle vběhla do jízdní dráhy z pravé strany komunikace srna, se kterou došlo ke střetu v pravém jízdním pruhu. Po střetu se zvěří řidička s vozidlem přejela do protisměrného jízdního pruhu, kde se čelně střetla s protijedoucím vozidlem Volkswagen Passat čtyřiatřicetileté řidičky," popsala mluvčí policie s tím, že při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob.
     Alkohol u řidiček vyloučen dechovou zkouškou. 
     O podobných dopravních nehodách a haváriích jsme informovali celý minulý týden, například zde: 
Řidička se údajně lekla srnky

Řidička se údajně lekla srnky

27. 01. 2021, 12:27, aktualizace 27. 01. 2021, 12:39

Vjela do protisměru, dostala smyk, vletěla do příkopu a narazila do stromu


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.