Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Jedno auto ve svodidlech, dvě další v příkopu

Ke dvěma dopravním nehodám došlo během hodiny jen kousek od sebe

28. prosince 2022 10:01 , aktualizace 10:25

Doprava Nehody

      Dnes ráno došlo mezi Plzní a Přešticemi v průběhu jedné hodiny hned ke dvěma dopravním nehodám.

      K první nehodě došlo těsně po osmé hodině u Chlumčan, kde řidička narozená v roce 1975 jedoucí s vozem Škoda ve směru od Hradčan náhle přejela do protisměru a narazila do betonových svodidel.
      Žena při nehodě utrpěla zranění, se kterým byla transportována do nemocnice.

      K další nehodě došlo kolem deváté hodiny na hlavním tahu z Plzně na Klatovy na Vysoké u Chlumčan, kde se bočně střetly dva protijedoucí vozy a oba skončily mimo silnici, jeden navíc převrácený na střeše. 
      U této nehody bylo hlášeno zranění obou řidičů, takže na místo vyjely všechny záchranné složky. Na místě se naštěstí ukázalo, že oba řidiči utrpěli pouze šok a drobná poranění, po jejichž ošetření mohli být ponecháni na místě.

      Policisté v tuto chvíli šetří okolnosti obou dopravních nehod, prozatím je možné pouze uvést, že u řidičky nebylo možno s ohledem na zranění provést dechovou zkoušku a byl proto nařízen odběr krve, u obou řidičů bylo požití alkoholu dechovými zkouškami vyloučeno.

Foto čtenář a Hasiči

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!