Foto Video

Jel jako šílenec a teď bojuje o život

Všechny složky IZS zasahovaly u vážné nehody u Makra

14. října 2018 17:33 , aktualizace pondělí 15. října 09:22

Nehody Záchranáři

Partner článku – Optika BORY


     Kolem půl třetí odpoledne došlo u Makra v Plzni k velmi vážné dopravní nehodě. Vozidlo Opel Vectra řízené mužem kolem padesáti let se podle svědků řítilo velmi vysokou rychlostí ulicí Ke Karlovu, což byla zcela zbytečná jízda, protože ulice je slepá a končí betonovou zábranou.
     V poslední zatáčce řidič přestal vozidlo zvládat, na místě po něm zůstaly stopy intenzivního brzdění, pak se vůz dostal do smyku, narazil do příkopu, vyletěl do vzduchu, otočil se a dopadl na střechu. Svědci na místě doslova uváděli, že vše vypadalo jako natáčení nějaké akční scény.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a záchranáři o život muže bojovali desítky minut. Zda nakonec šílenou jízdu přežije, však závisí na umu lékařů, vyhráno zatím nemá. Mluvčí záchranné služby uvedl, že muže ve věku asi padesát let ve velmi vážném stavu transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň.

AKTUALIZACE: Za volantem vozu seděl Bulhar narozený v roce 1980

Dnes odpoledne došlo ještě k jedné, také velmi vážné dopravní nehodě:

Těžce opilý Ukrajinec smetl zastávku a narazil do trolejbusu

Těžce opilý Ukrajinec smetl zastávku a narazil do trolejbusu

14. 10. 2018, 17:06, aktualizace 14. 10. 2018, 18:01

"Ještě že ti lidé stihli nastoupit, mohli jste psát o mrtvých!" uvedla nám na místě svědkyně


Optika BORY

Naše oční optika Vám nabízí MĚŘENÍ ZRAKU nově MODERNÍ 3D METODOU samozřejmostí je i APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK a vybrat si u nás můžete z široké nabídky brýlových obrub dioptrických, slunečních, dětských i sportovních. Těšíme se na Vaši návštěvu.