Foto

Střet motocyklu s jelenem - zvíře nepřežilo a život jezdce bojovali

U velice vážné nehody zasahovaly všechny záchranné složky včetně vrtulníku LZS

sobota 18. září 12:32 , aktualizace 15:03

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera večer kolem sedmé hodiny došlo mezi obcemi Holovousy a Chříč ke střetu motorkáře jedoucím na stroji značky Kawasaki s jelenem. Náraz byl velice silný, jelen byl na místě mrtvý, mladý motocyklista utrpěl rozsáhlá zranění a motocykl skončil zcela zdemolovaný mimo vozovku.
     Na místo samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky a vzhledem ke stavu motocyklisty letěl k nehodě i vrtulník LZS z Líní. Velké poděkování bezesporu patří hasičům. Na místo vyjížděli jak profesionální hasiči z Plas, tak i jejich dobrovolní kolegové z SDH Zvíkovec, ale ještě před jejich příjezdem kolem náhodně projížděl člen SDH Chříč, který samozřejmě okamžitě zahájil předlékařskou první pomoc, v té pokračoval až do příjezdu kolegů na místo.
     Dle mluvčí záchranářů motocyklistu narozeného v roce 1996 transportoval vrtulník ve velmi vážném stavu a na umělé plicní ventilaci na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!