Jen tak pro zábavu napadli šest lidí

Opilá skupinka mladých napadala při tahu městem kolemjdoucí

pondělí 8. dubna 14:33

Alkohol Cizinci Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Za velkou zábavu zřejmě považovala skupinka mladých opilců v sobotu 6. dubna po půlnoci napadání kolemjdoucích v Klatovech.
     Kolem půl jedné v noci vyjížděly hlídky policistů a strážníků na Náměstí Míru k případu, při kterém čtyři osoby, včetně mladistvé dívky a, podle našich informací, Slováka, napadly před restaurací dva muže.
     Partička agresorů se ale mezitím přesunula nejprve do Pavlíkovy ulice a poté do Vrchlických sadů a protože je chuť na pochybnou zábavu neopustila, napadli cestou postupně ještě další čtyři muže. Celkem tedy skupinka výtržníků napadla šest mužů, kterým způsobila zranění, se kterými někteří museli vyhledat lékařské ošetření.
     Policisté skupinku podezřelých zadrželi v jednu hodinu ráno. "Osmnáctiletý muž z obce u Nýrska nadýchal 1,06 promile, dvacetiletý z Kdyňska 1,18, dvacetiletý cizinec 1,72 a mladistvá dívka 1,06 promile alkoholu. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a případ dále prověřuje," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.