Foto Video

V hledání ostatků malé Míši budou pokračovat i v noci

Dnes celý den kriminalisté a hasiči prohledávali jímku silážních jam a hledali tělo děvčátka

pátek 23. dubna 20:54 , aktualizace 21:02

Hasiči Vražda

Partner článku – Autosalon Dajbych

Aktualizace 20 h:
     Hasiči a kriminalisté ještě stále pátrají po ostatcích malé Míši a připravují se na to, že budou pracovat i v noci. Na místo již byly dopraveny generátory a lampy. Kal z jímky je již skoro vybrán, přemístěn vedle a nyní jej rozhrabávají a velice pečlivě, doslova centimetr po centimetru, prohledávají.

Původní článek

      Kriminalisté dnes od rána společně pracovali s hasiči ze stanic Plzeň Košutka a Nýřany v polích mezi Městem Touškov a Kumberkem, kde prohledávali odpadní jímku u silážních jam a pátrali po tělesných pozůstatcích dítěte. Ačkoli nám to policisté oficiálně nepotvrdili, dle našich informací jde o kriminalisty, kteří již více než čtyři roky pátrají po nezvěstné Míše Muzikářové.


     Pro připomenutí si, Míša Muzikářová z Ústí nad Labem je nezvěstná od středy 11. ledna 2017, kdy jí bylo dvanáct let a zmizela cestou do školy. Její pohřešování ohlásila týž den večer její maminka.
     Od začátku byl podezřelý její jednoruký nevlastní otec, respektive přítel Míšiny maminky, osmatřicetiletý Otakar S. Ten se pak v průběhu vyšetřování 30. ledna 2017 oběsil v pronajatém bytě v Čeminech, kde poslední dva měsíce svého života žil. Tento muž měl být již v minulosti vyšetřován pro podezření z pohlavního zneužití dítěte a podle známých rodiny se ho zmizelá Míša bála a neměla ho ráda.

     Jak jsme již uvedli na začátku, kriminalisté dnes prohledávali odpadní jímku u silážních jam. Tato jímka pak je pouhý jeden a půl kilometru od místa, kde se Otakar S. oběsil. Hasiči museli obsah několik metrů hluboké jímky odčerpat a nyní prohledávají husté a silně zapáchající bahno na jejím dně. To musí postupně ředit vodou, aby bylo možné ho odsát, a zároveň prohledávají velké množství odpadu, jako jsou pneumatiky, igelitové pytle a podobné předměty na dně jímky. 

     Do vydání článku nám policisté neuvedli, co přesně v jímce nalezli. 


 


     

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.