Foto

"Chtěli jsme si jen přivydělat!"

Zloděje měděných kabelů odhalil operátor kamerového systému

středa 15. března 13:21 , aktualizace 13:27

Krádež Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     Včera po druhé hodině ráno si strážník pomocí kamerového systému všiml v areálu meandru Ohře v Karlových Varech dvou osob, které do zaparkovaného vozu nakládaly větší množství smotaných kabelů.

     Na místo byly ihned vyslány hlídky, které měly prověřit situaci, když se ale k místu přibližovaly, všiml si operátor kamerového systému, že se oba podezřelí dali na útěk po stezce směrem do Tuhnic.
     Operátor samozřejmě kolegy upozornil na prchající podezřelé a zatímco jeden ze strážníků zůstal u vozu plného zjevně ukradených kabelů, další dva se vydali za utíkající dvojicí.

     "Oba mladé muže strážníci dostihli pod Tuhnickým mostem, kde jejich výzvu k zastavení uposlechli. Jako důvod svého jednání uvedli, že si chtěli přivydělat. Pro podezření ze spáchání trestného činu, byli na místo přivoláni policisté, kteří si záležitost převzali k dořešení," uvedli k případu strážníci.

Foto MP KV

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.