Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

U Kalikovského mlýna se muž nabodl na plot

Během měsíce se v Plzni nabodl na plot již druhý člověk

neděle 3. září 19:51 , aktualizace 20:14

Záchranáři


      V noci na dnešek se v Kalikovském mlýně konal koncert a ještě další soukromá akce. Zřejmě právě na tu se zachtělo dostat mladému muži, který kolem půlnoci procházel po silnici kolem mlýna. Muž se pokusil ze silničního mostu slézt dolů na terasu, jenže mu zřejmě uklouzla noha a spadl z mostu tak nešťastně, že si probodl nohu na plotu pod mostem.

     "Muže narozeného v roce 1990, kterého z plotu sňali svědci události ještě před našim příjezdem, jsme transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla nám mluvčí záchranářů.


V krátké době tak jde již o druhý velmi podobný případ v Plzni:
     Na konci července jsme informovali o čtyřiačtyřicetiletém muži, který si noci ze soboty na neděli kolem druhé hodiny zkracoval v Velkého boleveckého rybníku cestu a při přelézání plotu u autocampu Ostende z něj sklouzl a nabodl se na jeden z hrotů. Muže, který utrpěl probodení stehna, se podařilo z plotu sundat a následně si ho do péče převzali záchranáři, kteří ho transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín.
     Hasiči pak museli ještě smýt krev ze svodidla a chodníku.

Úvodní foto ilustrační z obdobného případu v Aši

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.