Foto

Kamion havaroval kvůli předjíždějícímu autu

Policie hledá svědky nehody u Babylonu a pátrá po řidiči, který z místa ujel

středa 29. července 14:15 , aktualizace 14:35

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     V pondělí 27. července došlo na silnici mezi hraničním přechodem Folmava a obcí Babylon, k dopravní nehodě.
     "V 17.40 hodin dosud nezjištěný řidič jel s osobním vozidlem ve směru od Babylonu na Folmavu a údajně předjížděl jiné osobní vozidlo v době, kdy v protisměru přijíždělo nákladní vozidlo značky Scania s návěsem. Řidič nákladního vozidla chtěl zabránit čelnímu střetu s protijedoucím vozidlem, najel na krajnici, která se pod tíhou vozidla utrhla a s vozidlem havaroval v silničním příkopu," popsala tisková mluvčí policie s tím, neznámý řidič vozidlo nezastavil a pokračoval v jízdě k hraničnímu přechodu Folmava.
      "U řidiče nákladního vozidla byla dechová zkouška s negativním výsledkem a ke zranění osob při nehodě nedošlo," doplnila mluvčí policie.

      Není vyloučeno, že daným úsekem v uvedenou dobu projížděl jakýkoli řidič s vozidlem, ve kterém měl v činnosti záznamové zařízení, policie žádá řidiče o poskytnutí záznamu.

      Informace důležité pro objasnění dopravní nehody můžete sdělit na dopravní inspektorát v Domažlicích v pracovních dnech na telefon číslo 974 331 250 nebo 974 331 251 i prostřednictvím e-mailu: do.di@pcr.cz.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.