Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Kamion se dřevem se převrátil v protisměru

Při nehodě byl zraněn řidič a došlo k rozsypání nákladu

16. listopadu 2022 10:29

Doprava Nehody

     Včera krátce před půl jedenáctou dopoledne došlo na silnici číslo I/21 mezi Dolním Žandovem a Chebem u odbočky do obce Okrouhlá k dopravní nehodě nákladního vozidla převážejícího kmeny.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali zraněného řidiče, kterého po ošetření na místě transportovali do nemocnice.

     "K nehodě mělo dojít tak, že sedmapadesátiletý řidič vozidla značky Iveco jedoucí ve směru na Cheb měl sjet za pravý okraj vozovky a při snaze vrátit jízdní soupravu na pozemní komunikaci vjel do protisměru, kde se následně převrátil na levý bok, přičemž se do příkopu vysypal náklad," popsal tiskový mluvčí policie.

      Po dopravní nehodě se řidič nákladního vozidla podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Škoda byla předběžně odhadnuta na 130 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto HZS


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!