Foto Video

Kamion se převrátil do příkopu

Hasiči žádají řidiče, aby místem projížděli ohleduplně a neohrožovali je neukázněnou jízdou

středa 12. února 17:21 , aktualizace 17:45

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.


     Dnes v půl páté odpoledne došlo na zledovatělé silnici č. I/27 u železničního viaduktu mezi Kokšínem a Švihovem k havárii nákladního automobilu, převážejícího přibližně 30 tun štěpky, do příkopu. Část nákladu se při havárii vysypala.  
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a zraněného řidiče si do péče převzali záchranáři.
     "ZZS z místa nehody transportovala muže narozeného v roce 1975 s lehkým zraněním do Klatovské nemocnice," uvedli záchranáři.    
     Nehoda komplikuje provoz na hlavním tahu mezi Plzní a Klatovy, bohužel někteří řidiči zásah komplikují svou bezohlednou jízdou.
     "Žádáme řidiče aby místem projížděli ohleduplně a neohrožovali svojí neukázněnou jízdou zasahující hasiče," požádal naším prostřednictvím tiskový mluvčí hasičů.
     Nehodu na místě šetří policisté. 
     "Řidič nákladního vozidla Iveco s návěsem jel od Kokšína na Švihov, když na zasněženém povrchu vozovky nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal s vozidlem smyk a havaroval mimo komunikaci," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že požití alkoholu u řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou.
     Dopravu v místě kyvadlově řídí policisté. Před vyproštěním vozu bude potřeba přeložit náklad.


 Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!