Foto

Nepovolený provoz Caffe Fellini ukončili strážníci

Kavárna v Plzni na náměstí Republiky porušila krizové opatření

26. října 2020 16:03 , aktualizace 16:23

Městská policie

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Včera odpoledne zjistili strážníci Městské policie Plzeň, že v centru města kavárna a cukrárna Caffe Fellini porušuje krizové opatření. "Kavárna měla otevřenou předzahrádku, na které v době příchodu strážníků sedělo asi jedenáct hostů konzumujících dezerty i nápoje, které jim ke stolkům servíroval personál podniku. Všichni přítomní zákazníci byli důrazně upozorněni na protiprávní jednání, kterého se dopouštějí a vzápětí předzahrádku opustili," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že celá záležitost bude pro podezření z porušení povinnosti uložené mimořádným opatřením postoupena k dořešení správnímu orgánu.  
     Majitel sice správně měl otevřené pouze okénko, ale roznáška jídel a nápojů ke stolkům, a konzumace v prostorech podniku, do kterých spadá i předzahrádka, je samozřejmě v této době vyloučena.
     Provozovatel kavárny se zřejmě již poučil, předzahrádka byla dnes uzavřena a byly na ní dnes již sklizeny i židle. 


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…