Kdo ukradl tržbu rozvážkové službě?

Odhalení zloděje poškozeného velice překvapilo

9. prosince 2019 15:48 , aktualizace 15:58

Krádež

Partner článku – Eldar Taxi

     Před necelým měsícem jsme informovali o záhadné krádeži. V pondělí 18. listopadu měl neznámý pachatel na přesně neustanoveném místě na trase od Kdyně do Horšovského Týna ukradnout při vykládkách zboží z neuzamčené zaparkované dodávky tovární značky Ford Tranzit finanční hotovost 19 tisíc korun.
     Škoda byla způsobena osmadvacetiletému řidiči, který měl za tyto peníze hmotnou odpovědnost a jednalo se o tržbu za rozvážené zboží.
     Policisté z Kdyně pátrali po totožnosti neznámého pachatele, při šetření této trestné činnosti byli úspěšní a pachatele odhalili. Jeho odhalení ale řidiče muselo velmi překvapit, byl jím totiž jeho dvacetiletý kamarád a zároveň závozník z dodávky.
     "Muž se k činu doznal a uvedl, že peníze odcizil v obce Prapořiště při vykládce před budovou základní školy. Dvacetiletý muž převzal od policistů záznam o sdělení podezření ze spáchání trestného činu krádež a jeho případ bude zpracován ve zkráceném přípravném řízení. Do dvou týdnů by měl stanout před soudem a hrozí mu až dva roky odnětí svobody," uvedla mluvčí policistů.

Foto ilustrační

Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.