Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Když máš několik zákazů řízení a přesto se chceš projet, vyber si hodně nápadné auto!

Volbu auta tohoto muže strážníci i policisté neoficiálně velmi ocenili - pomohla jim rychle ho dopadnout

úterý 30. května 14:38 , aktualizace středa 31. května 12:40

Městská policie

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V sobotu v odpoledních hodinách si strážníci při běžné hlídkové činnosti v Plzni na Slovanech všimli bílého Dodge Ram 1500 jedoucího po Nepomucké ulici a za jeho volantem poznali řidiče, o kterém dobře věděli, že má uložený platný zákaz řízení.

     Hlídka tedy samozřejmě vozidlo předepsaným způsobem zastavila a pětadvacetiletého muže vyzvala ke kontrole dokladů. Muž předložil doklady k vozidlu, ale řidičský průkaz dle očekávání neměl. Strážníci následně prostřednictvím operačního střediska ověřili mužův zákaz řízení.

      Když byl zákaz řízení potvrzen, strážníci na místo přivolali policisty a muže jim pro podezření ze spáchání trestného činu Maření úředního rozhodnutí a vykázání předali. 

     "Policisté zjistili, že mladý muž má platnou blokaci všech řidičský oprávnění a má vysloven zákaz řízení motorových vozidel Magistrátem města Plzně od  dubna 2023 do června 2024, dále má vysloven zákaz řízení motorových vozidel Městským úřadem Hořovice od května 2023 do září 2024 a dále bylo zjištěno, že v říjnu 2022 dosáhl 12 bodů v bodovém hodnocení řidiče. Plzeňští dopravní policisté se případem nyní zabývají," doplnila nám informace mluvčí Policie ČR.

     Volbu auta tohoto muže každopádně ale strážníci i policisté neoficiálně velmi ocenili, neboť, když má člověk několik zákazů řízení a přesto se chce projet, výběr takto nápadného auta policii velmi ulehčí práci.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.