Když opilec hledá pokladničku

Vypili devatero lahví a devatero sudů a pokud neumřeli, pijí dodnes

10. září 2018 12:31 , aktualizace 13:41

Alkohol

Partner článku – Mraknet

     Pořádnou opileckou jízdu uspořádali dva kamarádi z mokré čtvrti ve věku 35 a 48 v Domažlicích. Nejprve v noci z pátku na sobotu muži vypili v domažlických hospodách co se dalo a pak ještě zamířili pokračovat do bytu mladšího z nich.
     Oba pánové byli ale značně výkonní, a když jim došel alkohol i v bytě, rozhodli se jít nakoupit, doplnit zásoby a v jízdě pokračovat. Majitel bytu, tedy ten mladší z dvojice, vzal svoji pokladničku s třinácti tisíci korun, vybral si nějaké peníze a vytvořil základ budoucího velkého problému - kamsi kasičku před kamarádem schoval.
     Pánové dotankovali, vrátili se do bytu a v kalbě pokračovali až do okamžiku, kdy šel mladší z mužů zkontrolovat kasičku, která ale již na místě nebyla. Pánové se společně dohodli, že to tak nenechají, vše se musí řádně vyšetřit a pachatel musí být exemplárně potrestán.
     Poté z bytu opět společně odešli a šli do místnímu baru, odkud ten starší zavolal policii a požádal o pomoc při prohlídce bytu s tím, že před mladším kamarádem nechce vypadat jako zloděj.
     Na místo dorazila hlídka, která zjistila, že starší muž má v krvi 3,26 promile alkoholu a mladší 2,69. Mladší muž sice policistům potvrdil oznámené skutečnosti, ale když chtěli jít policisté dovnitř bytu, rozmyslel se, že věc nebude řešit, protože prý nechce, aby mu policisté chodili po bytě. Vše pak ukončil s tím, že jsou oba už moc opilí, a že až vystřízliví, tak se pokusí pokladničku najít anebo vše ohlásí.
     Vzhledem k tomu, že se doposud neozvali, zřejmě pokladničku našli a nebo pravděpodobněji, stále ještě pijí.

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.