Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Ranní nehoda ve Vejprnicích - policie hledá řidiče BMW

AKTUALIZUJEME: Ke dvěma nehodám s účastí dětí došlo jen deset minut po sobě

3. října 2019 10:42 , aktualizace 12:50

Nehody

Partner článku – Mraknet

AKTUALIZUJEME:

     Dnes ráno jsme informovali, že záchranáři i policisté vyjížděli hned dvěma střetům dětí s auty. K nehodě ve Vejprnicích uvedla mluvčí policie, že asi desetiletý chlapec jel po chodníku na skateboardu, u přechodu pro chodce zaškobrtl a upadl na bok právě projíždějící dodávky.
     Šetření nehody ale ukazuje, že vše bylo zřejmě trochu jinak. Policii se přihlásila svědkyně, která na místě zraněnému chlapci pomáhala a uvedla, že chlapec spadl ze skateboardu na hraně přechodu pro chodce sám a žádná dodávka zde nebyla, takže ke střetu chlapce s vozem vůbec nedošlo.
     Tato svědkyně dále uvedla, že po pádu chlapce před přechodem zastavil řidič v BMW, který jí pomohl s ošetřením chlapce a poté odjel. Policie hledá tohoto řidiče kvůli svědectví.
     Původní informace o dodávce policii podala matka chlapce, která je měla ale zprostředkovaně. Je tedy možné, že si chlapec nehodu trochu přibarvil, či v úleku zapracovala jeho fantazie.
     Policie nehodu šetří a vyzývá řidiče vozu BMW, který krátce po půl osmé místem projížděl ve směru od Křimic a byl svědkem této události, aby se neprodleně přihlásil na nejbližší služebnu policie nebo na linku 158 k podání vysvětlení.

     K druhé podobné nehodě došlo jen o deset minut později na Klatovské třídě v Plzni, kde u křižovatky s Bendovo ulicí u tramvajové zastávky vběhla mimo přechod do silnice přibližně desetiletá holčička, která z boku narazila do projíždějícího vozu Škoda Octavia řidiče narozeného v roce 1994 a upadla.
     Dívka při střetu také utrpěla zranění, se kterým byla transportována do nemocnice.
     I tuto nehodu policie dále šetří.

Foto ilustrační
     

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.