Muž se podřezal na Kilometrovce

Všímavé ženy zachránily život mladému muži

pondělí 8. dubna 12:34 , aktualizace 12:42

Alkohol Městská policie Sebevraždy Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness

     O drama nedaleko Kilometrovky v Plzni se v sobotu odpoledne postaral mladý muž, který dle všeho neunesl své osobní problémy a rozhodl se je vyřešit jednou provždy.
     Muže si naštěstí všimly hned dvě ženy, přičemž jedna volala městskou policii a druhá vyrazila muži na pomoc.
     "U kilometrovky ležel muž vedle cesty v trávě a nehýbal se. Tak jsem šla blíž, abych zjistila co je s ním a viděla jsem, že má levou ruku od krve a vedle sebe osobní věci a rozložený dopis. Ptala jsem se, co se mu stalo a on "jděte pryč" a pohnul se.
     Uviděla jsem řeznou ránu přes zápěstí a v dopise se všimla, že se omlouvá. Tak jsem chtěla volat záchranku, ale nějaká paní o kus dál už na mně mávala, že volá městskou policii.
     Já ji řekla, ať zavolá také záchranku, že se podřezal.
     Pak přijížděla městská policie a jeden z mužů, který byl také svědek, za nimi běžel, aby jim ukázal cestu. Strážníci pak zraněnému ovázali zápěstí a mluvili s ním, neboť chvílemi omdléval. Pak přijela záchranka a naložili ho,"
popsala nám jedna z žen.
     Podle tiskové mluvčí městské policie mladík zasahujícím strážníkům ještě před příjezdem záchranné služby stihl popsat, že chtěl skoncovat se životem kvůli osobním problémům a kvůli tomu, že přišel o práci.
     Přivolaní záchranáři muže transportovali na chirurgické oddělení a záležitost si převzala PČR.
     "Muž narozený v roce 1989 se na místě podrobil dechové zkoušce na alkohol s pozitivním výsledkem 1,77 promile. Případem se dále zabýváme," doplnila tisková mluvčí policie. 

Foto ilustrační

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.