Foto

Šílené ráno - kluzké silnice si vybraly daň

Hasiči varují - od časného rána zasahují všechny záchranné složky u většího množství nehod a havárií

24. listopadu 2020 09:24 , aktualizace 10:18

Doprava Nehody Počasí

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

       V souvislosti s kluzkými silnicemi dnes ráno záchranné složky řeší větší množství nehod a havárií. K většině z nich došlo na Plzni severu podél silnice č. 20/I.
       Hasiči varují, že silnice je skutečně velmi kluzká, i oni sami museli snižovat rychlost jízdy k zásahu.

V přehledu zdaleka neuvádíme všechny dnešní nehody!

      Těsně po šesté hodině ráno došlo k havárii osobního vozu u Plání, kde se vůz převrátil střechu. Záchranáři ošetřili lehčí zranění u muže a následně ho transportovali do Fakultní nemocnice na Lochotíně.

     Před půl sedmou ráno vyjelo auto ze silnice mezi Úněšovem a Hvožďany. Tato havárie se obešla bez zranění.

     Ve čtvrt na osm o necelý kilometr dále u Štipoklas na 52,5 km silnice I/20 havaroval pickup Toyota a převrátil se do silničního příkopu. I tato havárie se naštěstí obešla bez zranění.

     Před půl osmou na 46. kilometru silnice I/20 došlo k havárii osobního vozu, který se převrátil na bok.

     Před osmou hodinou ráno havaroval osobní vůz Opel mezi Volduchy a Díly. Mladá žena s lehkým zraněním byla transportována do Rokycanské nemocnice.

     V půl desáté došlo k další a opět Plzeň sever, mezi Málkovicemi a Hvožďany. Vozidlo skončilo na střeše mimo silnici. Na místě zasahovaly všechny záchranné složky a dvě zraněné osoby převzali a do nemocnice transportovali záchranáři.


 


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.