Foto

Narkomanka s hračkou spustila policejní manévry

"Kolem autobusáku chodí žena s revolverem!" volali policii vyděšení lidé

pátek 17. září 15:22 , aktualizace 17:34

Drogy Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Na policii se dnes kolem půl druhé odpoledne obrátilo několik lidí s tím, že kolem čerpací stanice Shell u Centrálního autobusového nádraží se pohybuje zmateně působící žena držící střelnou zbraň, kterou oznamovatelé popsali jako velký stříbrný revolver. Na místo okamžitě vyjelo několik hlídek policie a na parkovišti mezi čerpačkou a CAN opravdu nalezli ženu odpovídající popisu. Podle našich informací se jedná o policistům dobře známou narkomanku, kterou hlídky kvůli různým extempore pod vlivem omamných látek řeší opakovaně, několikrát do měsíce.
     Policisté zjistili, že žena má v jedné z tašek opravdu uložený revolver, respektive dětskou hračku v jeho tvaru a žena jim přiznala, že s ním skutečně manipulovala. Policisté tedy ženu poučili, že ani s dětskou hračkou nemůže děsit lidi na veřejnosti a věc na místě vyřešili domluvou. 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.