Foto

"To kolo na fotkách nám ukradli!"

Čtenářka na našich fotografiích z nehody poznala svůj ukradený vánoční dárek

2. července 2019 22:43 , aktualizace 22:44

Cyklista Krádež Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V sobotu 18. května jsme informovali o dopravní nehodě, při které se střetl osobní automobil s cyklistou. Psali jsme, že po osmé hodině večer došlo na křižovatce ulic Částkova a Rychtaříkova v Plzni ke střetu vozidla Hyundai a cyklisty. Záchranáři z místa transportovali cyklistu narozeného v roce 1995 s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Bory a svědci na místě nám uvedli, že cyklista se sluchátky na uších vjel přímo před přijíždějící vůz.

     Jen o několik dní později nás kontaktovala čtenářka s tím, že kolo na fotografiích z místa nehody poznává a že je kradené:
     "Dobrý den, chtěla bych upozornit na kolo z nehody ve vašem článku. Bylo nám ukradeno před čtyřmi dny na Lochotíně ze sklepa. Jednalo se o vánoční dárek."
     My jsme čtenářku samozřejmě odkázali na policii a o věci informovali dopravní policii, která kolo následně zajistila. O tomto novém případu jsme zatím neinformovali, aby policie měla čas vše v klidu vyšetřit.

     Výslechy již proběhly a podle našich informací mladík, který s kolem havaroval uvedl, že ho údajně zakoupil od nějakého narkomana. Policie se případem nadále zabývá a ve chvíli, kdy čtenářka policii prokáže, že se jedná o její kolo, bude jí policií vráceno.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.