Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

V Koperníkově ulici bylo v noci na dnešek velmi živo

Velká rvačka i s ní nijak nesouvisející pád muže obličejem přímo na obrubník

27. května 2023 12:23 , aktualizace 13:41


     V noci na dnešek před půlnocí vyjížděli policisté na oznámení o rvačce více osob v Koperníkově ulici v Plzni. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že konflikt již skončil a na místě zajistili asi desítku osob, které se měly rvačky účastnit.
     Všichni zúčastnění však policistům uvedli, že jsou nezraněni a nevznikla jim žádná škoda, takže po prokázání totožnosti mohli z místa odejít.

     Situace se ale změnila, když osmnáctiletý účastník výše uvedeného konfliktu dorazil domů. Jeho zdravotní stav se zhoršoval a nakonec si vyžádal mladíkův transport do nemocnice. Vzhledem k této nové skutečnosti policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů Ublížení na zdraví a Výtržnictví, případem se tedy opětovně zabývají a zjišťují veškeré další skutečnosti.

     Krátce po ukončení zásahu v Koperníkově ulici upozornil řidič vozu taxi policisty na muže, který o pár desítek metrů dále zřejmě klopýtl a upadl tak nešťastně, že si rozbil hlavu o obrubník. Policisté samozřejmě okamžitě muži poskytli první pomoc a do příjezdu sanitky o něj pečovali.
     Záchranáři muže narozeného v roce 1957 převzali a transportovali jej do Fakultní nemocnice Plzeň.

     Ačkoli k oběma událostem došlo ve stejnou dobu a na stejném místě, nijak spolu nesouvisí.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.