Muž ženě v přirození odpálil pyrotechnickou petardu, o její život nyní bojují lékaři

Kriminalisté v tuto chvíli šetří neuvěřitelně brutální trestný čin

1. října 2023 18:07 , aktualizace 20:47

Policie Cizinci Napadení

     V noci na dnešek po půlnoci došlo na ubytovně v Kožlanech na Plzeňsku k naprosto hrůznému trestnému činu, který se vymyká jakémukoli lidskému chápání.

     Podle informací přímo z místa zde asi pětatřicetiletý Ukrajinec nejprve zbil ženu z Moldavska a poté jí do přirození zasunul pyrotechnickou petardu, kterou následně také odpálil.

     Při výbuchu petardy žena pochopitelně utrpěla velmi vážná a život ohrožující vnitřní zranění. Muž ale nepřivolal pomoc a sám těžce zraněnou a nevýslovnými bolestmi trpící ženu odvezl do Fakultní nemocnice v Plzni, kde se snažil lékařům namluvit, že ženě zranění způsobila rána do břicha.
     Lékaři samozřejmě okamžitě poznali, že zranění ženy neodpovídají popisu, i jak k nim zřejmě došlo, a vše oznámili policii.

     Policisté okamžitě vyjeli do nemocnice, podezřelého cizince zde zadrželi a umístili do policejní cely.

     "V tuto chvíli můžeme pouze potvrdit, že v malé obci na Plzeňsku došlo k napadení mladé ženy, kdy si její zranění vyžádalo hospitalizaci v nemocnici. V souvislosti s tímto případem policisté zadrželi jednu osobu. Ve věci nyní probíhají úkony trestního řízení a kriminalisté prověřují veškeré okolnosti případu," uvedla nám k tomuto úděsnému případu mluvčí policie.

     Podle našich posledních informací je žena v nemocnici hospitalizována stále ve velmi vážném stavu.

Foto ilustrační

    

Stehovaci-plzen

Jsme stěhovací a vyklízecí služba s tradicí od roku 2005. Zabýváme se veškerou činností spojenou se stěhováním a vyklízením bytů, kanceláří, obchodů a firem. K dopravě využíváme velkoprostorové dodávkové vozy polstrované pro stěhování tak, aby se vašemu majetku nic nestalo. Jsme pojištěni.