Aktuálně Video

Krádež briliantového prstenu za 1,5 milionu korun - nové foto

Pomozte při pátrání po dvou cizincích, kteří okradli prodavačku

pátek 4. května 11:58 , aktualizace sobota 19. května 14:48

Cizinci Krádež Pátrání

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Kriminalisté pátrají po muži a ženě cizí národnosti, kteří jsou podezřelí z krádeže briliantového prstenu. Podezřelí včera společně vstoupili do prodejny se šperky v Karlových Varech a na jejich návštěvu bude majitel ještě dlouho vzpomínat.

     Před jednou hodinou odpoledne předstíral muž zájem o koupi konkrétního prstenu pro sebe a prodejnu si tak mohl pořádně prohlédnout.
     O deset minut později se do prodejny vrátil se zatím neznámou ženou, která si začala prohlížet drahé prsteny a tím zaměstnala jednu z prodavaček. Muž využil této nepozornosti a s druhou prodavačkou si šel prohlížet šperky do jedné z výkladních skříní na opačné straně prodejny. Podezřelý muž ukazoval prstem na jeden z prstenů a přitom vyndal zlatý prsten osázený brilianty, který si poté strčil do kapsy u kalhot. Následně oba podezřelý z prodejny odešli.

     Majitel obchodu v odpoledních hodinách zjistil, že jeden prsten ve vitríně chybí. Škoda na prstenu je předběžně vyčíslena na částku přesahující 1 500 000 Korun.

Popis podezřelých

     "Hledaný muž je ve věku 35 až 45 let, vysoké silnější postavy, tmavší pleti, nosí upravený plnovous a má prořídlé tmavé vlasy. Na sobě měl světlou košili s dlouhým rukávem, světle hnědé kalhoty, černé společenské boty.
     Hledaná žena je ve věku 35 až 45 let, menší střední postavy, má černé delší vlasy a je tmavší pleti. Na sobě měla černé šaty, černé legíny, světlý svetr a černé boty.
     Za zločin krádeže, kterým byla způsobena takto vysoká škoda, je stanoven trest odnětí svobody v rozmezí 2 až 8 let,"
uvedla mluvčí policie a dodala, že v případě, že muže a ženu poznáváte nebo máte jakékoli bližší informace k jejich pohybu a pobytu volejte prosím na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 361 060.Video PČR

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.