Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Krádež kola ve Vejprnicích, majitel Vás prosí o pomoc

"Ruce bych mu zpřerážel, kdybych ho chytl, Vám ale děkuju za sdílení!"

úterý 25. února 16:54 , aktualizace 16:58

Krádež Pátrání

Partner článku – Eldar Taxi

"Zdravím do redakce,
     četl jsem, že se Vašim čtenářům podařilo vypátrat multikáru a před týdnem zase ukradenou Navaru. Třeba i já budu mít štěstí a slušní lidé mi pomohou. Včera mi mezi půl jednou až půl třetí odpoledne ve Vejprnicích ukradli kolo Dema Raveo 9.0.ltd.
     Pachatel se ve Vejprnicích vloupal do bytového domu na Plzeňské 585, přímo naproti hospodě u Motlů, zde poničil několik dveří, ty moje vypáčil a ukradl mi kolo. Ruce bych mu zpřerážel, kdybych ho chytl.
     Kolo je značky Dema Raveo 9.0.ltd - přesně jako na přiložené fotce. Navíc jsem tam měl ještě černošedý držák dětské sedačky značky Hamax, držák na pití a pod sedlem kapsičku na nářadí.

                                  Děkuji Vám moc za vydání a všem slušným lidem za sdílení

                                                                    Pepík" (celé jméno a kontakt na pisatele má redakce k dispozici)

Jakékoli informace prosím předejte policii, děkujeme


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.