Královna světa, korela v bance i strašidelný vibrátor

Tři příběhy z plzeňských ulic aneb zde je vše možné

14. června 2019 12:06 , aktualizace 12:16

S podběrákem na lov do banky

    Včera dopoledne museli strážníci Městské policie Plzeň vyrazit s podběrákem na lov do České národní banky v Husově ulici. Právě tam totiž zamířila korela a vyděšená létala po bance. Strážníci papouška chytili do podběráku nezraněného a umístili ho do Záchranné stanice živočichů Plzeň, kde si papoušek počká na majitele.

Jsem královna světa

     Dnes časně ráno se na Městskou policii Plzeň obrátila zaměstnankyně kasina v centru města. Seniorka do podniku přišla už během noci. Nejdříve mluvila o tom, že čeká na starostku, protože ta jí má předat klíče od domu. V průběhu ranních hodin pak začala vést podivné řeči a svědkem toho pak byli i samotní strážníci. Žena mimo jiné uváděla, že její nový dům je dědictví po indiánech, bude v něm nové sídlo světa a ona je jeho nová královna.
     Strážníci na místo přivolali záchranáře, kteří 72letou ženu transportovali k vyšetření do zdravotnického zařízení. 

Strašidelně vrní

     Ženu včera večer na Lochotíně vyděsily vrnivé zvuky z kontejneru na komunální odpad umístěného v Majakovského ulici.
     Žena uvedla, že má obavy, zdali nejde o něco nebezpečného. Hlídka se tedy vybavila násadou od koštěte, s jejíž pomocí prohledala obsah kontejneru. Příčina podivných zvuků byla záhy vysvětlena, na dně kontejneru se nacházel o stěnu opřený zapnutý vibrátor.