Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vypátrání majitelky kradeného nábytku trvalo pouhých pár hodin

Majitelka si dnes odpoledne převzala ukradená křesílka a srdečně poděkovala strážným i policistům

7. března 2023 19:51 , aktualizace 20:19

Krádež

     Včera jsme informovali o případu, kdy si strážní z výjezdové skupiny Tuebor General Service všimli na Husově náměstí v Plzni dvojice podezřelých mužů, kteří vlekli čtyři evidentně ukradená zahradní křesílka. Vše jsme zveřejnili a čekali, zda se majitel nábytku ozve.

Trvalo to pouhých pár hodin, majitelka byla vypátrána a křesílka jí byla vrácena

     Ukázalo se, že dvojice zlodějů křesílka sebrala z dvorku jednoho domu v Plzni Roudné a kolem OC Plaza je nesla až na Husovo náměstí, kde si jich všimli strážní Tueboru.

     Policisté ženě dnes odpoledne nábytek přivezli až domů. Majitelka za nalezení a navrácení křesílek strážným Tueboru i policistům z OOP Vinice srdečně poděkovala a policisté se krádeží dále zabývají. 


Původní článek:

"My je neukradli, my je neseme strýčkovi!"

     V neděli kolem jedenácté hodiny dopoledne si strážní z výjezdové skupiny Tuebor General Service všimli na Husově náměstí v Plzni dvojice podezřelých mužů, kteří vlekli čtyři zahradní křesílka.

     Protože strážní měli podezření, že by křesla mohla být odcizena někde v okolí, zeptali se dvojice mužů, odkud a kam je nesou. Muži odvětili, že je nesou z domova strýčkovi, který bydlí za rohem, ale když u domu zazvonili, nikdo se neozval a obyvatelka, která z domu vycházela uvedla, že ani jednoho z mužů nezná a ani jméno údajného strýčka jí nic neříkalo.

     Muži se v tu chvíli rozmysleli, že už křesílka vlastně ani nechtějí a u domu je odložili. Strážní tedy zajistili nábytek i kamerový záznam podezřelých pro potřeby policie a následně se ještě pokusili v okolí zjistit, kde mohly být čtyři křesílka z umělého ratanu odcizeny, ale neúspěšně.

Pokud tento nábytek postrádáte právě vy, kontaktujte naši redakci.


 

 

TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost