Foto Video

Policejní Hyundai versus fanoušek - rozbili se oba

Náraz Belgičana byl velmi tvrdý, korejský blatník z Nošovic to nevydržel

16. srpna 2019 11:22 , aktualizace 11:53

Fanoušci Zadržení pachatele

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Policie včera v noci musela v centru Plzně řešit několik rvaček mezi příznivci obou fotbalových klubů.
     Trochu úsměvně skončil konflikt před půlnocí v Martinské ulici, kde se do sebe pustily skupiny belgických a plzeňských fanoušků. 
     Na místo okamžitě vyrazilo několik hlídek policie, jejichž příjezd ukončil rvačku již v samém počátku a obě znepřátelené skupiny se okamžitě rozprchly na všechny strany. 
     Velmi bolestivou památku na tento večer si odnesl jeden z belgických účastníků. Ten se totiž vytrhl policistce z ruky, vítězoslavně zařval a utíkaje s hlavou otočenou na policistku, zda ho ještě nepronásleduje, naběhl v plné rychlosti do stojícího policejního vozu Hyundai. O tom, o jak silný náraz šlo, si můžete udělat představu z přiložených fotografií.
     Policisté na místě zajistili šest osob. "Na policejním voze vznikla škoda ve výši 20 tisíc korun. Byl zajištěn jeden český občan narozený v roce 1998 a pět cizinců narozených v letech 1991, 1992 a 1990," uvedla tisková mluvčí policie.


 


 

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.