Kriminalisté hledají svědky útoku ve Chválenické ulici v Plzni

Milenec si k útoku na soka sjednal komplice a muže napadli teleskopickým obuškem

22. října 2020 16:47 , aktualizace 17:14

Napadení Pátrání

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     V úterý 6. října zhruba kolem půl deváté ráno došlo v Plzni ve Chválenické ulici k napadení sedmatřicetiletého muže dvěma útočníky.
     Útok nám popsala mluvčí policistů: "K poškozenému zezadu přistoupil první z útočníků a fyzicky ho napadl teleskopickým obuškem. Přitom na poškozeného křičel, aby se odstěhoval. Následně ze zaparkovaného vozidla značky Škoda Superb vystoupil 36letý muž a začal napadenému vulgárně vyhrožovat a také ho nutit k odstěhování." 
     Útok si následně vyžádal lékařské ošetření napadeného muže. Vyšetřování případu převzali kriminalisté a kvalifikují ho jako  trestný čin vydírání spáchaný formou spolupachatelství. Proti šestatřicetiletému pachateli bylo již zahájeno trestní stíhání a již si také převzal sdělení obvinění. Po druhém, zatím neznámém útočníkovi policisté stále ještě pátrají.

     Podle našich informací stojí za útokem žárlivost. Obviněný útočník by měl být milencem ženy, se kterou napadený muž žije. Druhý útočník by měl být "mlátičkou", kterou si obviněný muž k útoku na soka sjednal.

     Policisté žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním případu.

Foto: Ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…