Kriminalisté párají po svědcích loupeže v Mariánských Lázních

Neviděli jste incident, ke kterému došlo ve čtvrtek 16. března v Nákladní ulici?

úterý 28. března 20:38 , aktualizace 20:47

Loupež Pátrání

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Kriminalisté pátrají po svědcích incidentu, který se stal ve čtvrtek 16. března v době od 14:00 do 14:39 hodin v Mariánských Lázních, konkrétně na chodníku před domem v Nákladní ulici.

     Podle kriminalisty dosud zjištěných informací zde třicetiletý muž přistoupil k třiapadesátileté ženě a po krátké konverzaci se jí pokusil strhnout z ramene sportovní batoh. Žena se však bránila, takže se o batoh chvíli přetahovali.
     Vzhledem k tomu, že se muži přes veškerou snahu nepodařilo batoh ženě z ruky vytrhnout, svého jednání zanechal z místa odešel.

     Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu loupeže a nyní žádají o pomoc i veřejnost: "V době incidentu se mělo v místě nacházet několik osob. Žádáme tedy všechny svědky této události, aby veškeré informace, které nám mohou při vyšetřování tohoto závažného trestného činu významně pomoci, sdělili policistům na kterémkoliv obvodním oddělení či na bezplatné telefonní lince 158. Děkujeme."

Foto Google: Mariánské Lázně, Nákladní ulice

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.