Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Žaneta B. byla vypátrána

Bez medikace může být hledaná žena agresivní a nebezpečná sobě i okolí

Autor: Petr Novák čtvrtek 4. dubna 08:51 , aktualizace 08:51

Pátrání

Partner článku – Toyota Dolák


Aktualizujeme:

     Žena byla včera večer vypátrána na Karlovarsku. Policie děkuje veřejnosti za poznatky.     

Původní článek:

     Kriminalisté pátrají po devětatřicetileté ženě, po které bylo v neděli 31. března vyhlášeno celostátní pátrání. Pohřešovaná je pacientkou Psychiatrické nemocnice Dobřany, nevrátila se již opět z povolené vycházky po areálu psychiatrické nemocnice a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

     Nemocnice trvá na návratu pacientky, žena bez medikace může být nebezpečná sobě nebo svému okolí.

     Devětatřicetiletá Žaneta B. trpí lehkou mentální retardací, užívá psychofarmaka, přičemž v případě, že je neužívá, je agresivní a je nebezpečná sobě i okolí z důvodu abusu alkoholu. 

Žaneta B.

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 23.8.2023
Bydliště - ...
Státní příslušnost Česká republika

     Žaneta B. je střední postavy, vysoká 170 – 175 centimetrů, má středně dlouhé blond vlasy a hnědé oči. Nemá chrup, pouze šest spodních zubů. Na sobě by měla mít modrou teplákovou soupravu a červenou bundu.

     Policisté přijmou k pohřešované osobě jakékoliv informace na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.