Video

Krvavá bitka - dva pobodaní

Vyšetřování nočního případu převzali kriminalisté

sobota 18. května 23:42 , aktualizace neděle 19. května 08:51

Alkohol Drogy Ubytovny

Partner článku – ZOXO


     V noci na dnešek po deváté hodině došlo na ubytovně v Zahradní ulici v Plzni k bitce několika lidí. Z místa bylo původně nahlášeno pobodání dvou mužů.  Na místo vyjelo několik vozidel záchranářů a policistů včetně Krajské zásahové jednotky. 
     Bitka se odehrála v nejvyšším patře a konflikt měl vypuknout mezi Lotyšem a Slovákem, přičemž více zraněný byl Lotyš. Slovák kladl policistům značný odpor, takže na jeho zpacifikování musely být použity donucovací prostředky.
   Zatím není jasné kolik lidí se celkem do konfliktu zapojilo, záchranáři z místa transportovali dva muže, dle mluvčí ZZS mimo ohrožení života, ale někteří utekli ještě před příjezdem záchraných složek.
   
Dle policie by měli být zranění celkem tři: "Plzeňští policisté od včerejšího dne prověřují okolnosti případu, kdy se na ubytovně v Plzni při rvacče vzajemně pobodali tři muži ve věku 45 let, 41 let a 38 let. Všichni byli pod vlivem alkoholu. Na misto vyjeli i plzenští kriminalisté," uvedla mluvčí policie.
    V případě nových informací samozřejmě budeme aktualizovat.


 


ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.