Foto

Leon a Jenifer utekli u Košuteckého jezírka

Policie pátrá po dvou uprchlých svěřencích výchovného ústavu

10. října 2018 13:42 , aktualizace 14:26

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Kriminalisté Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po pohřešovaném chlapci a dívce ze školského zařízení v Plzni. Oba měli být naposledy spatřeni v neděli 7. října okolo  17.20 hodin, kdy při vycházce utekli od Košuteckého jezírka v Plzni.
     Do ústavu byli umístěn na základě nařízení ústavní výchovy vydané Okresním soudem v Karlových Varech a v Chebu. 

 Jenifer Miková

datum narození: 26. 11. 2005
Trvalé bydliště: KARLOVY VARY - DOUBÍ, STUDENTSKÁ č.p. 43
Místo narození: KARLOVY VARY okres: KARLOVY VARY

     Dívka je vysoká 150 cm, zdánlivého stáří 13-14 let. Má hubenou postavu, hnědé oči a černé dlouhé vlasy učesané dozadu. Na sobě měla zelenou bundu a elastické kalhoty černé ke kolenům a šedé dále dolů. 

Leon Čonka

datum narození: 05. 08. 2002
Trvalé bydliště: CHEB, PASTÝŘSKÁ č.p. 1174
Místo narození: KARLOVY VARY okres: KARLOVY VARY

     Chlapec je vysoký  165 - 170 cm, zdánlivého stáří 15 let. Má hubenou postavu, šedomodré oči a hnědočerné krátké vlnité vlasy. Na sobě měl šedou mikinu, černé džíny a bílé boty. 

     V případě jakékoliv informace k výše uvedeným osobám, prosím, kontaktujte jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo volejte na bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.