Foto

Tragická letecká nehoda

Jeden člověk bohužel zemřel na místě

úterý 2. srpna 17:20 , aktualizace 19:35

Partner článku – Mraknet

Aktualizace

     Větroň zezadu narazil do vozu Škoda Octavia řízeného ženou a jedoucího směrem na Rokycany. Čtyřčlenné posádce, kterou tvořili dva dospělí a dvě děti, se při střetu naštěstí nic nestalo, mladší pilot však bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem.
     Nehodu si na místě přebírají kriminalisté ÚO Rokycany a společně s pracovníky Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod budou zjišťovat příčinu i veškeré další okolnosti nehody.


Původní článek

     Dnes odpoledne kolem půl páté došlo na silnici číslo 232 mezi Osekem a Rokycany k tragické letecké nehodě. Dle prvotních informací došlo k pádu bezmotorového letadla na osobní automobil. Z místa byla hlášeno velice vážné zranění jednoho člověka.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, vzlétl vrtulník LZS, samozřejmě policie a také vyšetřovatel z Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod.
     Silnice je zcela uzavřena po dobu šetření nehody, podle informací z místa je odhad uzavření minimálně na tři až čtyři hodiny. Doprava je odkloněna po objízdné trase: od Oseka směrem na obec Díly a od Rokycan u bazénu je odkláněna na Liblín. 

     Bohužel již máme potvrzené, že jedna osoba na místě zahynula. 

Foto: HZS, KP


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.