Foto Video

Lidské tělo bylo zaklesnuto v řece pod kořeny stromu

U řeky Úhlavy nedaleko lávky v ulici Pod Hradištěm v Plzni zasahují policisté včetně potápěčů

úterý 10. května 14:22 , aktualizace 16:44

Hasiči Smrt

Partner článku – Klimahome

     Dnes kolem jedné hodiny odpoledne nalezla žena venčící pejska u řeky Úhlavy nedaleko lávky v ulici Pod Hradištěm v Plzni lidské tělo bez známek života, které bylo částečně zakleslé pod kořenem stromu. Žena samozřejmě okamžitě o nálezu informovala policii.


     Na místo vyjela hlídka, policisté zajistili prostor a povolali hasiče se člunem, ze kterého nález prověřili. Poté, když bylo potvrzeno, že se skutečně jedná o lidské tělo, byl na místo povolán výjezd kriminální policie, technik, koroner a také potápěči z krajské zásahové jednotky.

    Po ohledání zemřelého i místa nálezu bylo tělo vyzvednuto z vody a zjištěno, že šlo o muže zatím neznámé totožnosti. Čekáme na zprávu policie a poté do článku doplníme jejich vyjádření.

Aktualizace:

16,30 "Ohledáním těla bylo předběžně vyloučeno cizí zavinění a byla nařízena soudní pitva. Totožnost zesnulého muže zatím zjištěna nebyla," doplnila nám informace mluvčí policie s tím, že kriminalisté se případem samozřejmě intenzivně zabývají. 


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.