Foto

Lokomotiva skončila v křoví mimo koleje

Na místě v tuto chvíli pracují hasiči a zajišťují stabilizaci lokomotivy proti dalšímu posunu

úterý 16. srpna 11:59 , aktualizace 13:33

Partner článku – T2 Reality

     Dnes ráno došlo v Chebu nedaleko Karlovarské ulice k vykolejení lokomotivy, která skončila v křoví mimo koleje. Zranění osob nebylo z místa hlášeno. K nehodě vyjeli chebští i drážní hasiči.

      "Vykolejenou lokomotivu řešíme od dnešního rána v Chebu, nehoda se obešla bez zranění, ale provoz na železnici je však zastavený. V tuto chvíli zajišťujeme stabilizaci lokomotivy proti dalšímu posunu a možný únik provozních kapalin,“ uvedli nám hasiči s tím, že v průběhu dne budou řešit vyproštění lokomotivy.

     Mluvčí Drážní inspekce pak doplnil, že k nehodě došlo tak, že lokomotiva bez vagonů narazila do zarážedla a následně vykolejila.

     "Ve věci budou zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení z nedbalosti," doplnil informace mluvčí policie.

Foto: HZS

 


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.