Foto Video

Ženu přepadl přímo u pultu prodejny potravin

Kriminalisté intenzivně pátrají po pachateli, který dnes na Slovanech ženě vyrval peníze z rukou

čtvrtek 16. září 20:05 , aktualizace sobota 18. září 12:35

Krádež Loupež

Partner článku – Alfa Tactical

Aktualizujeme:

     Policisté dopadli útočníka, je jím na svobodu propuštěný vrah

Ženu na Slovanech napadl vrah propuštěný z Valdic

Ženu na Slovanech napadl vrah propuštěný z Valdic

17. 09. 2021, 21:22, aktualizace 18. 09. 2021, 14:49

Ondrej Koky v Plzni již dokonce vraždil a ubodal muže, který právě šel koupit boty dítěti

Původní článek

     Pořádnou dávku drzosti předvedl dnes muž v prodejně potravin U Toma na křižovatce Koterovské a Rubešovy ulice v Plzni, podívejte se sami:

     Nakupující mladý muž si zde všiml ženy, která si do obchodu přišla pro pravidelnou týdenní platbu za dodané pečivo a uvědomil si, že během chvíle žena obdrží od prodavačky několik tisíc korun. Postával tedy poblíž, a když žena chtěla bankovky vložit do kabelky, naprosto beze studu si pro ně sáhl.
     Žena samozřejmě peníze nechtěla pustit, statečně o ně bojovala, proti mladíkovi ale neměla šanci a při přetahování o bankovky ji pachatel strhl mrazák se zbožím. Pak se mu podařilo bankovky vytrhnout a dal se na útěk ulicemi Rubešova, Úslavská a Sladkovského směrem k Lobezské. Přivolaní policisté po muži začali okamžitě v širokém okolí pátrat. Šetření na místě si mezitím převzali kriminalisté a byl povolán také technik k zajištění veškerých stop.

Pátrání je zatím bohužel ale stále neúspěšné.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.