Sex nebyl, platit ale musel

Agresivní a ozbrojené šlapky přepadaly zákazníky

8. ledna 2021 14:44 , aktualizace 15:55

Krádež Loupež Prostituce Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Na plánované novoroční sexuální povyražení asi dlouho nezapomene dvaapadesátiletý muž. Na Nový rok si kolem druhé hodiny ranní vyhlédl sličnou pětadvacetiletou ženou, která mu za mrzký peníz přislíbila nevídané sexuální rozkoše. Nadržený muž tedy ženu vyzvedl, posadil do svého vozu a ona ho navigovala k domu na kraji Bochova, kde měla mít k dispozici útulné hnízdečko lásky.
     Po příjezdu na místo dvojice z auta vystoupila a žena se poodešla údajně na sex připravit. V tu chvíli ale k muži ze tmy přistoupil osmadvacetiletý muž s o rok starší ženou, která mu k boku přiložila nůž a požadovat vydání jeho peněženky.
     Muž pochopil, že ze sexu nebude nic a z obavy o své zdraví či život peněženku v které měl více než dva tisíce korun raději vydal. S tím se ale dvojice nespokojila a pod pohrůžkou násilí muže donutila k jízdě k nejbližšímu bankomatu. Při cestě k bankomatu využil muž situace, uvedl, že mu dochází palivo, zastavil u čerpací stanice a obsluze oznámil, že je vydírán a požádal o pomoc. Zaměstnanci čerpačky samozřejmě okamžitě přivolali policii.

     Vyděrači sice z místa ještě před příjezdem policie z místa uprchli, ale krátce na to byli dopadeni a ukázalo se, že dvojice žen se obdobného jednání neměla dopustit poprvé. V polovině prosince minulého roku byly společně s jiným mužem v bytě v Karlových Varech. Mladší žena si od muže půjčila mobil, ale v tu chvíli do pokoje vstoupila druhá žena a jeho vrácení podmiňovala vydáním finanční hotovosti.
     Muž v domnění, že mu bude mobil opravdu vrácen, raději zaplatil, ale žena s telefonem začala utíkat pryč. Okradený muž ji pronásledoval, jenže druhá žena ho doběhla a čímsi ho bacila do hlavy. Následkem silného úderu napadený muž upadl na zem a dvojice žen z místa utekla.

     Případ tak samozřejmě převzali kriminalisté a mimo jiné zjistili, že takového jednání se ženy dopustily i přesto, že byly již v minulosti za majetkový trestný čin odsouzeny. "Kriminalisté již zahájili trestní stíhání a osmadvacetiletého muže i obě dvě ženy ve věku 25 a 29 let obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. Kromě toho byla dvojice žen ještě obviněna ze spáchání zločinu krádeže. V případě prokázání viny hrozí obviněné trojici trest odnětí svobody až na deset let," uvedla nám k těmto případům mluvčí policie.

Foto: Ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.