Foto Video

Loupež v centru Plzně - útočil v kukle a s krumpáčem

"Choval se jako šílenec, rozbíjel vitríny a bral zlato po platech!" popisovali nám

středa 5. srpna 19:21 , aktualizace 20:05

Krádež Loupež Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes před pátou hodinou odpoledne došlo v centru Plzně k pořádně drzé loupeži. Podle našich informací se muž nejprve v zastavárně Expres Hotovost na Mikulášské třídě u hlavního vlakového nádraží pokusil prodat hodinky, které mu ale prodavač odmítl vzít.
     Muž si během tohoto provozovnu prohlédl a po chvíli se vrátil již s kuklou na hlavě a útočil s krumpáčem v ruce. V zastavárně si počínal jako šílenec, před zraky vyděšeného prodavače začal krumpáčem rozbíjet pulty a vitríny, ze kterých si bral vystavené zlaté šperky po platech.
     Po útoku pachatel začal z místa utíkat směrem k Ježíšku, ale to se již na místo sjížděly hlídky policistů včetně psovoda a také bezpečnostní služby Tuebor G.S., která obchod střeží připojením na pult centralizované ochrany.


     Policisté tedy začali pachatele pronásledovat téměř okamžitě a dohnali ho v zalesněné části prostoru zvaného cirkusplac. Zde pachatel zahodit batoh a pokusil se zmizet v křoví, ale jeden z policistů ho strhl k zemi a následně byl podezřelý zadržen.
     Policisté muže převezli do policejní cely a vyšetřování případu si na místě převzali kriminalisté. Podle informací z místa je pachatel Čech.   

     Bohužel jedna z hlídek bourala u Mikulášského náměstí, kde se střetla s vozidlem Mercedes. Naštěstí se tato nehoda obešla bez zranění osob, takže škoda je pouze na vozidlech. Přesná příčina nehody je nyní v šetření.


 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.