Foto Video

Loupež se zbraní na Slovanech! Pozná někdo pachatele na videu?

Vysoký muž byl vyzbrojen revolverem, nosí ho v silonovém pouzdře na bedrech

7. února 2017 14:14 , aktualizace 14:40

Loupež Pátrání

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard


     V úterý 21. ledna v době okolo 03.40 hodin došlo k loupeži v plzeňské herně ve Slovanské ulici 75. Velmi vysoký pachatel zde na barmanku vytáhl revolver a pod hrozbou jeho použití si vyžádal od obsluhy vydání finanční hotovosti ve výši 13 000 korun.

Pachatel

     Muž byl ve věku okolo 25 až 30 let, hovořící česky – bez přízvuku. Měl štíhlou postavu a vysoký byl 190 až 195 centimetrů. Měl nakrátko střižené černé vlasy, hnědé oči, výrazné lícní kosti, propadlé tváře, špičatý větší nos.
     Na sobě měl oblečenou mikinu černé barvy s kapucí, kterou měl nataženou přes hlavu, černé volné tepláky a byl obutý do tmavých bot. Přes obličej měl nataženou šálu či šátek šedé nebo béžové barvy.
     Pachatel byl ozbrojen krátkou střelnou zbraní, bubínkovým revolverem tmavé barvy a tuto měl umístěnou v opaskovém pouzdře v oblasti beder v pasu na zádech.

Pomozte pátrat

          Policisté Policie České republiky pátrají po neznámém pachateli, který je podezřelý z páchání trestné činnosti. 
     Žádáme širokou veřejnost o pomoc. Všichni, kteří poznají muže zachyceného na záběrech kamerového systému, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.


Důrazně doporučujeme provozovny mít připojeny na PCO, na možnosti se informujte u našeho partnera

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.