Loupil pomocí pumpičky na kolo

Vymáhání dluhu vzal vysloveně za špatný konec

27. listopadu 2020 14:31 , aktualizace 14:33

Loupež Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Navštívit svého známého, se kterým měl spory ohledně dluhu, vyrazil v úterý 23. listopadu osmatřicetiletý muž. Když k němu před dům v Karlových Varech na kole přijel, známý ho pozval dovnitř. To ale návštěvník odmítl a začal si pomocí ruční pumpičky nafukovat pneumatiku u bicyklu.
     Jeho známý se ale v tu chvíli rozhodl vyřešit dluh po svém. Muži znenadání sebral z ruky pumpičku a udeřil ho s ní do obličeje. Napadený se ve snaze vyhnout dalším útokům přikrčil v rohu u zaparkovaného auta, ale upadl na zem, a když se snažil vstát, útočník ho udeřil do obličeje pěstí. Poté vzal útočník kolo napadeného a odvezl si ho domů.
     Útočník si následně všiml, že se napadený snaží zavolat na policii, takže se k němu vrátil, srazil ho na zem a sebral mu i mobilní telefon.
     "Oloupený muž vše nahlásil policistům, kteří ještě téhož dne šestatřicetiletého muže z Karlovarska zadrželi a zahájili jeho trestní stíhání," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že muže obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.
     V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody na dva roky až deset let.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.