Foto

Bez řidičáku a s alkoholem v krvi

U noční dopravní nehody zasahovali hasiči i policisté

neděle 9. května 13:38 , aktualizace úterý 11. května 08:56

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V noci na dnešek před desátou hodinou došlo ke střetu dvou vozidel u Malesic. Muž narozený v roce 1992 jel s vozidlem Mitsubishi, ve kterém společně s ním cestoval ještě spolujezdec, od ulice Ke Kostelu ke křižovatce s Chotíkovskou a zde nedal přednost vozidlu Citroen Berlingo, které řídil muž narozený v roce 1980. Po střetu obou vozidel pak Mitsubishi skončilo v příkopu.
     Na místo vyjeli jak hasiči, kteří zajistili místo nehody a provedli úklid vozovky, tak samozřejmě i policisté, kteří podrobili oba řidiče dechové zkoušce na přítomnost alkoholu a ta byla u řidiče Mitsubishi pozitivní. Následně také dopravní policisté zjistili, že mladý muž nevlastní řidičský průkaz.
     Mluvčí policie nám výše uvedené potvrdila a doplnila, že se policisté dopravní nehodou dále zabývají a muž narozený v roce 1992 nadýchal 0,95 promile.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.