Foto

Malý chlapec vběhl před tramvaj

Řidič tramvaje neměl šanci střetu zabránit

čtvrtek 28. května 17:35 , aktualizace 17:41

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K dopravní nehodě, při které tramvaj srazila malého, asi desetiletého chlapce, došlo dnes před pátou hodinou odpoledne na zastávce Škoda III. brána tramvaje linky číslo 2 v Plzni Skvrňanech.
     Podle informací z místa hoch přebíhal přes koleje a vběhl přímo před tramvaj dojíždějící do zastávky ze směru od Skvrňan. Řidič ani přes relativně nízkou rychlost soupravy neměl šanci hocha, který mu do dráhy vběhl zpoza v protisměru v zastávce stojící jiné tramvaje, včas vidět, ani střetu zabránit.
     Chlapcovým velikým štěstím byla relativně nízká rychlost vozu, který ho sice srazil na zem, ale podle všeho ho vážněji nezranil.
     Chlapce si do péče převzali záchranáři, kteří ho transportovali do nemocnice. Provoz tramvají byl obnoven přibližně po deseti minutách. Přesné okolnosti střetu šetří policie.


 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!