Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Malý tuláček se ztratil babičce

Pomohl služební průkaz a hlavně "opravdový" policejní odznak

20. května 2022 12:01 , aktualizace 12:06

Městská policie

     Díky všímavosti městské policistky jedoucí v civilním oblečení ze služby domů včera dobře dopadlo pátrání po malém chlapečkovi, který se babičce ztratil u Velkého Boleveckého rybníku. 

     Policistka si v Jateční ulici všimla chlapce předškolního věku, jehož popis odpovídal pátrací relaci, kterou ještě ve službě zaznamenala. Rozhodla se proto chlapce oslovit, jenže se ukázala nečekaná komplikace, protože byla v civilu, chlapeček s ní, jakožto s cizí ženou, odmítal jakkoli komunikovat.
     Nakonec pomohl služební průkaz městské policie, kterým se žena chlapci prokázala. Chlapečka, jako každého správného kluka, zaujal opravdový policejní odznak, a okamžitě se rozpovídal.

     Ukázalo se, že se skutečně jedná o malého tuláčka, po kterém v té době již pátralo několik policejních hlídek. Policistka tedy zavolala kolegy, pro chlapce si poté přijela policejní hlídka a odvezla ho k již čekající rodině.

Foto ilustrační


Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.