Foto Video

"Mamánek" volal maminku a pak vybílil Alfatactical - poznáte ho?

Pomozte policii najít drzého zloděje z Doubravky

úterý 3. dubna 13:44, aktualizace úterý 3. dubna 13:54

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň


     Každý zloděj má svou taktiku a tak jsme tohoto pokřtili na "Mamánka". Tento asi pětadvacetiletý muž vyrazil v úterý 27. března mezi jedenáctou dvanáctou hodinou krást do prodejny Alfa Tactical v Plzni na Doubravce a použil fintu "volám mamince".

     Muž chodil po specializované prodejně, která je zaměřená na vojenské, outdoorové a obdobné vybavení a předstíral výběr zboží, které si přemisťoval na různá místa prodejny a předstíral telefonický hovor mamince.
      Zloděj s maminkou neustále řešil zda mu nákup zaplatí a dál obdobným způsobem odváděl pozornost. Během tohoto jednání mladý muž několikrát odešel ven z prodejny a zase vrátil. Teprve později se ukázalo, že muž tak opakovaně vynášel odcizené zboží, které venku předával další osobě nebo odkládal do vozidla.

     Teprve po konečném odchodu mladého muže prodavači zjistili, že chybí nějaké věci, raději vše zkontrolovali a ze záznamu kamer i následné detailní kontrole zboží spočítali, že mladý muž odcizil bundy, čepice a další zboží za více než pětadvacet tisíc.
     Dle chování muže je patrné, že nekrade poprvé a dle všeho půjde o profesionála, kterého krádeže živí.

     Majitel prodejny i policisté nyní prosí veřejnost o pomoc při zjištění totožnosti zloděje "mamánka". Informace prosím předejte policistům na obvodní oddělení Doubravka ve Hřbitovní ulici nebo naší redakci.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.