Foto

Maminka vezoucí dítě do nemocnice bourala

Transport holčičky s magnetem v bříšku převzali záchranáři

9. srpna 2019 12:30 , aktualizace 12:43

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness

     Dnes před polednem došlo na silnici 27 mezi Dolní Lukavicí a Přešticemi, u odbočky na Dolní Lukavici, k dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno zraněné dítě, takže k nehodě vyrazily všechny záchranné složky. 
     Po příjezdu záchranářů na místo se ale ukázalo, že vše je jinak, asi tříleté dítě doma spolklo magnet, takže vyděšená maminka ho naložila do svého VW Jetta a vyrazila s ním do nemocnice. Zřejmě ale kvůli nervozitě nedodržela cestou bezpečnou vzdálenost a nabourala do Fordu jedoucího před ní.
     Záchranáři tedy převzali potomka s magnetem v bříšku a převoz do nemocnice dokončili.
     Při nehodě jako takové ke zranění osob naštěstí nedošlo, blokuje ale hlavní tah na Klatovy, provoz je řízen kyvadlově a tvoří se dlouhé kolony.
     Policie přesnou příčinu a průběh nehody šetří.   
     "Řidička ročník 1982 společně s dítětem jela s vozidlem Volkswagen směrem na Plzeň, kdy zřejmě nedodržela bezpečnou vzdálenost a nabourala do vozidla Ford, které řídila řidička ročník 1975," doplnila tisková mluvčí policie.  


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.