Foto

Markéta je nalezena

Aktualizace článku: "V okolí Holýšova probíhá rozsáhlá pátrací akce a policie žádá o pomoc i veřejnost"

Autor: Karel Aleš čtvrtek 11. července 08:32 , aktualizace 09:45

Pátrání

Partner článku – Toyota Dolák


Aktualizace:

      Žena byla vypátrána poblíž obce Čelákovy a má být v pořádku, pouze byla velmi unavená, takže si ji převzali záchranáři ke zdravotní prohlídce. Policisté vám děkují za pomoc i sdílení pátrací relace.

Původní článek:

     Policie ve spolupráci s hasiči od ranních hodin pátrá po ženě, která byla naposledy viděna včera v půl osmé večer, kdy odešla z místa svého bydliště v Holýšově na jižním Plzeňsku a šla si zaběhat do nedalekého lesa, kam chodí pravidelně.
     Od této doby ale o sobě nikomu nepodala žádnou zprávu, ani se nevrátila a mobilní telefon u sebe nemá.

Markéta B....

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 11. 7. 2024
Bydliště - Holýšov
Státní příslušnost Česká republika 

     Markéta B. je štíhlé postavy vysoké 168 cm a v současné době má delší vlnité vlasy hnědé barvy. V době odchodu měla na sobě kraťasy, tmavé tílko, sportovní podprsenku a tenisky. 

     V případě jakýchkoliv informací k této pohřešované osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.