Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Další nechutnosti tentokrát na toaletách Hlavního vlakového nádraží v Plzni

Muž si na dámských toaletách injekčně aplikoval pervitin a následně začal masturbovat

Autor: Petr Novák středa 13. března 17:14 , aktualizace 17:45

Drogy Městská policie


     Včera před desátou hodinou 
večer se na strážné bezpečnostní služby Indus střežící vestibul Hlavního vlakového nádraží v Plzni obrátila s žádostí o pomoc žena obsluhující toalety. Na dámských záchodech totiž přistihla mladíka, který si právě injekčně aplikoval drogu a následně začal masturbovat.

     Obsluha toalet sice zareagovala okamžitě a aby zabránila případnému obtěžování žen, informovala strážné, ale mladý muž mezitím z toalet uprchl.

     Strážní ihned začali po snědém mladíkovi malého vzrůstu v černém oblečení pátrat v prostorech celého nádraží. Zároveň také na místo dorazily i hlídky městské policie a začaly prohledávat okolí nádraží. Bohužel až do vydání tohoto článku se muže zadržet nepodařilo. 

Úvodní foto: ilustrační


     O jiném pořádně nechutném případu jsme informovali naposledy čtvrtek 7. března, kdy strážníci městské policie u Paluby Hamburk vedle hlavního nádraží v Plzni řešili pořádně nechutně se chovající ženu.

Další nechutnosti u Hlavního vlakového nádraží v Plzni

     Hlídka dopravní skupiny během své činnosti zahlédla ženu, jak bezostyšně močí přímo před stánkem s občerstvením a mezi procházejícími lidmi.


     Strážníci jednak pětapadesátiletou ženu donutili, aby znečištěné místo po sobě uklidila, a samozřejmě i zkontrolovali její totožnost. Během toho zjistili, že je na ni vydán příkaz k zatčení, a tak ji rovnou odvedli na oddělení policie na Anglickém nábřeží.


     O tristní situaci na Hlavním vlakovém nádraží Plzeň, kde množství bezdomovců či narkomanů pravidelně obtěžuje cestující, jsme již informovali opakovaně, výjimkou nebyla ani distribuce a aplikace drog přímo mezi procházejícími lidmi či vyhrožování násilím prodavačům ve stáncích.

Peklo na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni 

     Pojďte se podívat na videa ze začátku toku 2023, která ukazují, co se na Hlavním nádraží v Plzni každodenně děje

Co vše ve videu uvidíte?

1)  Každodenní rvačky před procházejícími cestujícími.

2)  Své si na nádraží užijí i prodavači v obchůdcích, včetně těch nových na Palubě Hamburk. Jeden z případů, kdy bezdomovci na začátku ledna obtěžovali obsluhu stánku a vyhrožovali muži zabitím, zachytila na video právě jedna z prodavaček.

3) Každodenním koloritem jsou zde těžce opilí nebo zfetovaní lidé, často pomočení či pokálení.

4)  "Je libo pervitin?" S drogami se obchoduje přímo před lidmi, zde už to ale zřejmě nikoho nepřekvapí, protože narkomané s drogami kšeftují přímo mezi procházejícími cestujícími.

5) Příprava drogy a následná její aplikace do lýtka narkomana. Kolem procházející lidé včetně dětí narkomanům zjevně nijak nepřekáží.BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.